Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Veselý zvířecí život

Odpovědi na vzkazy
Odpovědi na vzkazy...
 
Milá Evo z Prahy. Konečně odpovídám. Moc děkuji za vzkazík a pozdravy od Fanči (Reiny). Vyřídila jsem. Na Dančiných stránkách jsem viděla fotky obou Vašich morčecích děvčat, i tu ohrádku (výběh). Já jsem takovou objednávala již před dvěma měsíci našim klukům, ale dočkali jsme se až včera. Jakmile se umoudří počasí, hned ji půjdou Lancík s Rolíkem vyzkoušet.
Roland je neuvěřitelně uječený a jak umí krásně žebrat! Oba naši "čuníci", jak jim také říkám, by se mohli cpát od rána do večera, takže je musím usměrňovat. Ale když si Roland postaví hlavu, tak tu svou "houkačku" má tak dlouho zapnutou, až to nevydržím a pro trochu toho klidu mu něco dobrého dám. Samozřejmě musím to stejné dát i Lanculkovi, protože by se jinak začali haštěřit a o jídlo přetahovat. Je s nimi legrace. Holky Fanča s Amálkou si na sebe rychle zvykly? Aspoň na těch fotkách vypadají spokojeně. Jak budete mít někdy čas a chuť, tak zase napište. Budu ráda. Mějte se a Roland zdraví sestřičku!
Dnes: 4. června 2009
 
 
 
Milý Luisíku a Karmílku. Moc vás oba zdravíme a jsme rádi, že se vám naše webovky líbí, a také, že jsme spolu tak často v kontaktu. Aspoň navzájem víme, co se u nás děje. Tak už konečně máme tu ohrádku na venek, ale ještě jsme ji neviděli, jen nám o tom naše Pavča včera večer říkala. Moc se oba těšíme, až ji budeme moct vyzkoušet a proběhnout se v ní po měkounké travičce. Máme se oba moc fajn, sem tam se také kočkujeme jako vy dva, ale ve skutečnosti jsme úplně v pohodě. Vy budete mít doma další kamarádku? Vy se máte! To Pavča nám žádnou slečnu dovolit nechce, prý bychom se spolu mohli začít hádat a mohli bychom se i kvůli ní rozkamarádit a museli bychom bydlet každý zvlášť, což naše Pavča nechce a my také ne. Wendy je moc šikovná, viděli jsme ji na fotce a moc se nám líbila, ale máme s ženskýma útrum.
 
Pavče se líbí Wendin bráška Walda a ráda by ho měla také u nás doma, ale to už není jisté, zda bychom spolu vycházeli. Tři chlapi v chalupě, to by asi bylo pěkné tóčo .
Tak vás ještě jednou moc pozdravujeme a mějte se stále moc a moc fajn! Vaši Lancík a Rolík.
Dnes: 4. června 2009
 
 
Ahoj Miluško, na Andíčka jsem také moc zvědavá a jsem moc ráda, že bude zrovna u Tebe, protože se bude mít skvěle! A že je z něj macík? Já mám také takového "slonečka". Waldík ve 12 dnech vážil již 300g!!! Aspoň se nemusíš bát, že ho nebudeš mít "za co chytit".
Dnes: 16. července 2009
 
 
 
 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek