Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Veselý zvířecí život

Naše psí dámy

    

 
Naše psí dámy...
 
 
 
"Když tě pes miluje, miluje tě navždy,

bez ohledu na to, co děláš,

bez ohledu na to, co se stane,
 
bez ohledu na to,
 
kolik času uplyne "  .... Jeffrey Masson
 
 
 
 
 
Stačí říct dvě jména - STELINKA a SOFINKA. Hned se u nás všechno prozáří jejich energií.
Mají úžasnou léčivou moc, s nimi je život krásnější, veselejší a s jejich pomocí se mi lépe zvládají překonávat všechna životní úskalí.
 
 
Obě holky, jak také často na ně volávám, jsou krásné černé pudlinky trpasličího vzrůstu, i když Stelinka se  již spíše blíží k hranici středňáků, zatímco Sofinka je svým vzrůstem skutečný trpaslíček.
 

 
Stelinka se narodila v červenci 2004, v Chrudimi a byla to mezi námi láska na první pohled (spíše polibek). Poprvé jsem si ji přijela vyhlédnout, když měla 4 týdny. Nemohla jsem se rozhodnout mezi dvěma fenečkami, ale Stelinka to rozhodnutí udělala za mě, protože mi dala pusinku. V tomto momentě mi bylo jasné, že to je ONA! O další dva týdny později jsme si ji už odváželi domů. Má celkem 5 sourozenců. Ve vrhu byli 3 kluci a 3 holky.
 Svou povahou je to odmalička neskutečná pohodářka, je pro každou legraci. Leze s námi po rozhlednách, chodí s námi na kolotoče, jezdí na kole nebo ve člunu, prostě co jí je nabídnuto, to neodmítne. Je to ohromná kámoška do nepohody a také neskutečný mazel. Hladit a škrabat by ji člověk mohl od rána do večera a pořád by to bylo málo.
 
 
Sofinka se narodila o tři roky později, tedy v roce 2007 a také v červenci. Je to ještě stále náš neposedný puberťáček. V klidu je jen, když spí. Neustále musí něco podnikat, něčím se bavit. Je to neúnavný skřítek. Má v sobě neuvěřitelné množství energie.
Sofinka se narodila v Orlové u Karviné, má ještě dva brášky. Zde tedy rozhodování s výběrem nebylo nikterak složité. Věděli jsme, že si jedeme pro 9 týdenní holčičku, která ke mně ihned s nadšením přiběhla a od tohoto okamžiku se mě drží jako klíště.
 Povahově je spíš více extrovert. Prostě jí nedělá problém navázat s někým kontakt. Bezhlavě se také do všeho vrhá a až pak teprve zjišťuje, že tohle rozhodnutí nebylo zrovna tím nejlepším. Občas je docela bojácná, i když socializace u ní probíhala v pohodovém prostředí a duchu. A také je občas paličatá jako kočka. Je to mazel, ale jen když má náladu.
 
 

SOFINKA

STELINKA

 

STELINKA

 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek