Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Veselý zvířecí život

Naše morčátka
   

 

 Naše morčátka...

 

 

 Lancelot  

(Lancík, Lanculka apod.) je plemeno US Teddy, se zabarvením solid aguti zlatá. Je z něj krásný "ježek" - pro svou hrubou ježatou srst .
Narodil se 23. září 2008. Občas je tvrdohlavý a umí si postavit hlavu, ale jinak je to správný a velmi upovídaný chlapík.  
Lanculka má ještě další 3 sourozence a to Lindu, Luise a Leona. Po narození vážil 82g, což nyní již dávno není pravda. 
Lanculkova maminka se jmenuje Fanynka z Aldringenu, plemeno US teddy se zabarvením aguti sable.
Otec je Robert vom Winselsgarten, plemeno US teddy se zabarvením černá-bílá.
 
 
  

 Lancíček

 

  

Rolandík

Roland  
 
( Rolík, Rolínek, Rolíček apod.) Narodil se 8. března 2009 s váhou 106g. Je to taktéž plemeno US Teddy, se zabarvením aguti stříbrná s bílou. Má ještě dvě sestřičky Rashu a Reinu. Spolu s Lancíčkem jsou napůl bráškové a napůl bratránci, protože mají stejného otce Roberta a jejich maminky Fanynka (Lancelot) a Filoména (Roland) jsou sestry.
Maminka je Filoména z Aldringenu, plemeno US teddy se zabarvením aguti stříbrná - bílá, je registrovaná. Tatínek je Robert vom Winselsgarten, plemeno US teddy se zabarvením černá-bílá.
 
 
 
 
  
Waldík
 
Walda
 
(Waldíček , Walďulka, Walínek, cwalda, Waldemar apod.) Narodil se 18. května 2009 s váhou 128g! Takže to byl pořádný cvalík. Je to hlaďáček v barvě aguti zlatá s krásnýma tmavýma očičkama. Má ještě sestřičku Wendy a brášku Wolfiho.
maminka se jmenuje Durriya vom Silbermond, plemeno hladké se zabarvením aguti stříbrná. Je registrovaná a táta je opět Robert vom Winselsgarten.
Walda je kliďas, nic ho jen tak nerozhází, je velmi miloučký a mazlivý.
 
 

   Kristián

Kristián
 
  Je to náš nejmladší morčík, zatím ještě tak trochu divoch. Je však nádherný a moc milý. Pochází z chovatelské stanice Glamorous World a narodil se 19. prosince 2009 s porodní váhou 75g.  zabarvení má červeno- černo-bílé. Byli celkem 4 sourozenci, dvě holčičky a dva kluci,ale bohužel, obě sestřičky Kelly a Krispie uhynuly.A tak zůstal jen Kristián (angoráček) a jeho bráška Karlos (peruánec).Maminka je červená peruánka Lea Z Hlásky a tatínek Unique Dreamworld peruánec TG, SG čoko-bílá- s oranžovou.

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek