Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Veselý zvířecí život

Krásné vzpomínky

  

Krásné vzpomínky...

Mým životem již prošla slušná řádka zvířecích kamarádů -  morčátka Pišta a Fišta, králík Ferda, spousta koček, akvarijní rybičky, šneci... a neuměla jsem si představit, že by to někdy mělo být jinak. Skoro 15 let jsem se zabývala hobby chovem zlatých křečků a každý z nich byl pro mě jedinečnou osobností a mazlíkem. Na všechny tyto své kamarády s láskou vzpomínám a nikdy nezapomenu. Všichni mi chybí, nejvíce však moje první fenečka černého středního pudlíka jménem Elisa, které nakonec doma neřekl nikdo jinak než Eliška či Elinka.
Asi spousta z vás to zažila, to obrovské přání a touhu po vlastním pejskovi. Chodila jsem venčit Bobeše nebo Ťapku, ale nebyli to přímo mí kamarádi, patřili vždy někomu jinému a já se jen prostřednictvím těchto našich schůzek snažila přiblížit, aspoň na okamžik, svému snu.
Až Eliška mi můj sen splnila. Do mého života vstoupila naprosto nečekaně a nepřipraveně, ale díky ní jsem poznala spoustu nových a krásných věcí, které bych neměla možnost jinak poznat nebo i pochopit.
Má vzpomínka bude tedy věnována hlavně jí.
Elinka k nám přišla v únoru 1997, byla v dost bídném fyzickém i zdravotním stavu. Našla jsem ji venku za městem, pobíhala zmateně po silnici, auta jí sotva vyhýbala. S největší pravděpodobností byla z auta vyhozena. Někdo se jí prostě takto bezohledně chtěl zbavit. Objevila jsem se tu ale já - štěstí pro nás obě. Elinky jsem se ujala a v brzy tak stala miláčkem naší celé rodiny. Elinka si na nás také velmi rychle zvykla a věřím, že u nás prožila krásných 7 a 1/2 let života. Opustila nás v červenci 2004.
Nikdy na Tebe, Elinečko, nezapomenu!  Byla jsi jedinečná, kouzelná bytůstka.
 
 
Robin, Leon a Kryštof
Trojice křeččích brášků, kteří se narodili 31. 8. 2005, v den mého svátku a já je zachránila před snědením hadem! Původně jsem si chtěla vzít jen jednoho, ale nakonec jsem si odnesla všechny tři.
Kryštofovi (béžový) jsem  pak začala zkráceně říkat Kikin.
 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek